Başvurular

CCPB Kontrol ve Sertifikasyon Sistemine Giriş ve Başvuru

Her türlü tarımsal ürün ve gıda üreticileri ve ithalat/ihracat firmaları ürünleri, sistemleri, tesisleri ve satış yerleri için CCPB organik tarım kontrol sistemine giriş başvurusunda bulunabilir. CCPB Kontrol Hizmetleri’nden faydalanmak için başvuru yapılırken, CCPB tarafından hazırlanmış olan uygun talep formu (Bu form, CCPB ofislerinden talep edilebilir veya www.ccpb.com.tr sitemizden Başvuru bölümünden indirilebilir)

CCPB ofisine, firma yasal temsilcisi tarafından doldurularak gönderilmelidir. Başvuru anından kabul anına kadar geçen süreçteki takip edilecek adımlar akış şemasında gösterilmektedir.

Kontrol ve Sertifikasyon Masrafları Ne Kadar Tutar?

CCPB tarafından gerçekleştirilen sertifikasyon faaliyetleri tarımsal gıda endüstrisinde birçok alanı kapsamaktadır. İlgili sertifikasyon programını seçtikten sonra, formu doldurarak (faks, e-posta veya posta vb.) bize göndermeniz halinde en kısa sürede size detaylı ücretlendirme ve CCPB kontrol sistemine girebilmek için başvurudan kabule kadar olan genel prosedürler ve kontrol ve sertifikasyon sisteminin işleyişi ile ilgili belgeler iletilecektir.

Facebook
Twitter
Instagram