Başvurular

IMC/CCPB Kontrol ve Sertifikasyon Sistemine Giriş ve Başvuru

Her türlü tarımsal ürün ve gıda üreticileri ve ithalat/ihracat firmaları ürünleri, sistemleri, tesisleri ve satış yerleri için IMC/CCPB organik tarım kontrol sistemine giriş başvurusunda bulunabilir. IMC/CCPB Kontrol Hizmetleri’nden faydalanmak için başvuru yapılırken, IMC tarafından hazırlanmış olan uygun talep formu (Bu form, IMC/CCPB ofislerinden talep edilebilir veya www.imcturk.org sitemizden Başvuru bölümünden indirilebilir)

IMC/CCPB ofisine, firma yasal temsilcisi tarafından doldurularak gönderilmelidir. Başvuru anından kabul anına kadar geçen süreçteki takip edilecek adımlar akış şemasında gösterilmektedir.

Kontrol ve Sertifikasyon Masrafları Ne Kadar Tutar?

IMC/CCPB tarafından gerçekleştirilen sertifikasyon faaliyetleri tarımsal gıda endüstrisinde birçok alanı kapsamaktadır. İlgili sertifikasyon programını seçtikten sonra, formu doldurarak (faks, e-posta veya posta vb.) bize göndermeniz halinde en kısa sürede size detaylı ücretlendirme ve IMC/CCPBkontrol sistemine girebilmek için başvurudan kabule kadar olan genel prosedürler ve kontrol ve sertifikasyon sisteminin işleyişi ile ilgili belgeler iletilecektir.

Facebook
Twitter
Instagram